Bonġu, nistgħu ngħidu:»Inti tissodisfa se jgħinu me.»jew»Inti tissodisfa se jgħinu me.»grazzi għall-tweġibiet tiegħek, Inti»gidma»dan se jgħin me jekk inti tista ’tissostitwixxi l-kelma»er»permezz tal-gdim, għandu jitqiegħed fl-infinitive.

Mhux dejjem jipprovdu l-verb mal-preċedenti kelma. Log fil-Isem tal-utent jew e-mail Password minsija-Password-reġistru tal-isem tal-utent E-mail Password mill-ġdid Jidħol il-password tiegħek Li jgħaqqdu Mill-reġistrazzjoni, inti taqbel li jikkonformaw mal-kundizzjonijiet tal-użu tas-sit tagħna.

Jekk ma tkunx taf kif tifformula-mistoqsija tiegħek, ikunu ta’eżempju («I»jew»I se jkunu»)

Il-mistoqsijiet, ifformulat bħala»Ftehim»jew»Konjugazzjoni», se jinbidlu minn moderatur

About